Menü Kapat

Fifa Mobile Pazar Kullanılamıyor Hatası Çözümü Nedir?

Fifa mobile mobil oyun sektörünün önde gelen oyunlarından biri. An itibariyle android ve ios işletim sistemlerinde aktif olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan bir oyundur. Kasım ayı itibariyle oyuna bir güncelleme geldi ve fifa mobile için yeni sezon başladı. Güncellemeden sonra fifa mobile pazar kullanılamıyor hatası ortaya çıktı. Yeni sezonla birlikte bütün kullanıcıların eski takımları gitti ve sıfırdan takım kurmaya başlandı.

Yeni oyun güncellemesiyle birlikte bazı kullanıcılar fifa mobile pazar kullanılamıyor şeklinde bir hatayla karşı karşıya kalmaya başladı. Birçok kullanıcı bu sorunu çözümünü merak ediyor. Peki bu sorunun çözümü nedir? İşte fifa mobile pazar şu anda kullamılamıyor hatası çözümü.

Fifa Mobile Pazar Kullanılamıyor Hatası

Öncelikle oyunda pazara dokunduğunuzda karşınıza çıkan “Pazar kullanılamıyor” “Pazar şu anda kullanılamıyor lütfen daha sonra tekrar deneyin” şeklinde hata alıyorsanız yalnız değilsiniz. Çünkü şu anda birçok fifa mobile kullanıcısı sizinle birlikte bu hatayı alıyor.

Karşılaşmış olduğunuz hatanın nedeni fifanın hazırlamakta olduğu fifa mobile yeni sezon pazar güncellemesi. Yani fifa ekibi yeni sezonda kullanıcılara yenilenmiş bir pazar sunmak için bazı çalışmalar yapıyor. Bu güncelleme hazırlanırken de pazar kapalı durumda olacak. Fifanın yaptığı server, oyuncu, kulüp gibi güncellemeler tamamlandığında pazar kullanıma açılacak ve herkes pazara erişim sağlayabilecek.

Fifa Mobile Pazar Ne Zaman Açılıyor?

Yani bu yazı tamamen fifa mobile pazar kullanılamıyor lütfen daha sonra tekrar deneyin hatası alanlar için bilgilendirme amaçlı bir yazıdır. Fifa mobile da pazarı açmak için ACADEMY etkinliğini tamamlayın. Bu etkinliği tamamlaığınızda pazarınız aktif olacaktır. Umarım size yardımcı olmuştur. Fifa yakın bir zamanda pazar güncellemesini kullanıcılarına sunacak. Siz de transferlerinizi kolay bir şekilde yapabileceksiniz.

Kubilay Sevük Administrator
Bartın Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. @kubilaysevuk ve @teknomaksi den bana ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir