Menü Kapat

İnstagram Eski Sürüm İndir iOS

Instagram, birçok iOS telefon sahibinin memnuniyetle kullandığı en popüler uygulamalardan biridir. Düzgün çalışmadığında oldukça sinir bozucu olabilir. Bazen iphone telefonunuza instagram eski sürüm indirmek isteyebilirsiniz. Size instagramın eski sürümünün nasıl indirileceğini göstereceğiz. İnstagram eski sürüm indir ios için yazımızı takip edin.

Instagram, mobil cihazınızdan fotoğraf ve video paylaşmanıza izin veren bedava bir sosyal medya uygulamasıdır. Facebook gibi ve diğer sosyal medya uygulamaları, kullanıcıların diğer yazılarda diğer gibileri ve yorumunu takip etmeyi sağlar. Bir gönderi yüklendikten sonra, Instagram hesabınızda kalıcı olarak durur.

İnstagram Eski Sürüm İndir iOS

Kuruluma başlamak için bilgisayarınızda mutlaka iTunes programı kurulu olması gerekiyor. Daha sonra aşağıda paylaşmış olduğum ipa uzantılı dosyayı bilgisayarınıza indirmeniz gerekir. Aşağıdaki indir butonuna basarak instagram eski sürüm ios dosyasını macbook ya da windows bilgisayarınıza indirin. Laptop ya da masaüstü bilgisayarınızda itunes programının yüklü olduğundan emin olun. İnstagram eski sürüm dosyasını indirdikten sonra kuruluma başlayabilirsiniz.

1- iPhone telefonunuzda instagram yüklüyse instagram uygulamasını silin.

2- iPhone telefonunuzu mac ya da pc’nize bağlayın.

3- Bilgisayara iTunes 6.2 indirin ve Mac ya da pc’nizde itunes programını açın.

4- iTunes programında Dosya paylaşma/ uygulamalar sekmesini açın ve buraya indirdiğiniz instagram.IPA dosyasını sürükleyip bırakın.

5- Uygulamalar sekmesine tıklayın ve arama yöntemi ile instagram ı bulun.

6- Yükle butonuna tıklayın ve karşınıza çıkan ekranda evet butonuna basın. Böylece ios için instagram eski sürümünü indirmiş olacaksınız.

Bu yazı tamamen ios için instagram eski sürüm indirme ile ilgilidir. Bu harika yöntemle instagram eski sürüm indirip ios için kurulum yapabilirsiniz. Umarım beğenirsin, paylaşmaya devam et. Hala herhangi bir sorunla karşılaşıyorsanız, aşağıya yorum yapman yeterli.

Kubilay Sevük Administrator
Bartın Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. @kubilaysevuk ve @teknomaksi den bana ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir