Rehberden Silinen Kişileri Geri Yükleme

Android telefonlarımızda fotoğraflar, videolar, kişiler vb. Gibi birçok değerli şey saklıyoruz. Android ile ilgili iyi olan şey, her türden veri için kurtarma seçeneklerine sahip olmasıdır. Uygun veri kurtarma araçlarıyla silinen kişileri, fotoğrafları, videoları vb. Kolayca kurtarabilirsiniz.

Bu yazıda, rehberden silinen kişiler hakkında konuşacağız. Kişilerinizi yanlışlıkla silmiş olmanız veya köklenme sırasında kaybolmuş olmanız fark etmez, Android’de her zaman bir geri yükleme seçeneği vardır.

Rehberden Silinen Kişileri Geri Yükleme

Yani, Android’deki tüm kişilerinizi bir şekilde kaybettiğinizi düşünüyorsanız, endişelenmeyin. 2020’de Android akıllı telefonlarda rehberden silinen kişileri geri yüklemek için aşağıda verilen basit yöntemlerden bazılarını izleyin.

Google Hesabını Kullanmak

Android’de bir Google hesabı oluşturduğunuzda, kişileriniz dahil tüm verileriniz hesapla senkronize edilir. Kayıp kişilerinizi geri almak için her zaman Google Kişilerinizi açabilirsiniz. Google kişiler geri yükleme için sadece birkaç basit adımı izleyin.

Adım1. Öncelikle tarayıcınızda https://www.google.com/contacts/  bağlantısını açın  . Şimdi android cihazınıza kaydettiğiniz google hesabıyla giriş yapın .

Adım 2. Şimdi, sizin tarafınızdan yanlışlıkla silinebilecek kişiler dahil olmak üzere tüm kişilerinizin listelendiğini göreceksiniz. Artık kişilerinizden herhangi birini keşfedebilir ve bunları androidinize kaydedebilirsiniz .

Ayrıca, aynı Google hesabını Android’inizle senkronize ettiğinizde, tüm kişileriniz geri yüklenecektir.

Recovery Android’i Kullanma

Recovery Android , Android’inizin tüm silinmiş kişilerinizi kolayca geri yükleyebilen bir PC yazılımıdır. Recovery Android kullanmak için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir.

Adım 1. Android Veri Kurtarma’yı kurmanız ve başlatmanız gerekir. Ardından, Android cihazınızı USB kablosuyla PC’ye bağlayın .

Android cihazı usb kablosuyla bilgisayara bağlayın

Adım 2. Sonraki adımda, telefonunuzda USB Hata Ayıklamayı etkinleştirmeniz gerekiyor. Geliştirici modunu etkinleştirmeniz (geliştirici modunu etkinleştirmek için “Telefon Hakkında” bölümünde “Yapı numarası” na birkaç kez dokunun) ve ardından USB Hata Ayıklamayı etkinleştirmeniz gerekir.

Usb hata ayıklamayı etkinleştirin

Adım 3. Şimdi geri yüklemek istediğiniz verinin türünü seçme seçeneğine sahip olacaksınız. Kişileri kurtarmak için “Kişi” yi seçin ve ardından “İleri” yi tıklayın.

kişileri seçip ileri tıklayın

Adım 4. Tarama tamamlandıktan sonra, silinen kişilerinizi geri yükleme seçeneğine sahip olacaksınız. Onları işaretleyin ve Kurtar’a tıklayın.

Recovery Android’i Kullanarak Silinen Kişileri Geri Yükleme

İşte bu kadar, bitirdiniz! Recovery Android’i kullanarak Rehberden silinen kişileri bu şekilde geri yükleyebilirsiniz.

Yani, yukarıdakilerin hepsi Rehberden silinen kişileri geri yükleme ve silinen numaraları geri getirme android ile ilgilidir. Bu yöntemlerle, sildiğiniz herhangi bir kişiyi kolay bir şekilde geri yükleyebilirsiniz. Umarım bu makale size yardımcı olmuştur! Lütfen bunu arkadaşlarınızla da paylaşın.

Kubilay Sevük Administrator
Bartın Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. @kubilaysevuk ve @teknomaksi den bana ulaşabilirsiniz

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir