VivaVideo Pro Apk 2020

VivaVideo Pro Apk 2020

Dijital dünyamız hızlı bir şekilde ilerliyor, etrafa bakarsak her bireyin artık akıllı telefonu olduğunu göreceğiz. Günümüzde Android akıllı telefon üreticileri , kamera kalitesini artırmak için farklı teknikler uygulamaktadır . Bu kadar yüksek kaliteli kameralarla fotoğraf ve video çekmeye mecburuz.

Bazen kaydedilmiş videolarımızı düzenlememiz gerekir ve Google Play Store’da işi sizin için yapan sayısız uygulama vardır. Ancak, hepsi çoğunlukla premium ve ücretsiz olanlar çok daha az özellik sağlıyor. Dolayısıyla, Android akıllı telefonunuzdaki videoları düzenlemeyi seviyorsanız, VivaVideo Pro APK tam size göre.

VivaVideo Pro Apk 2020 Nedir

VivaVideo, temelde kullanıcıların favori videolarını kolaylıkla düzenlemelerine izin veren bir Android uygulamasıdır. Uygulama, kaydedilmiş videolarınıza profesyonel bir dokunuş katma potansiyeline sahiptir. Uygulama Google Play Store’da mevcuttur ve ücretsiz ve ücretli olarak iki sürüm halinde mevcuttur.

VivaVideo’nun ücretsiz sürümü, düzenli video düzenleme özellikleri sunar, ancak uygulamanın gelişmiş özelliklerini etkinleştirmek istiyorsanız, o zaman premium sürümü kullanmanız gerekir. Premium sürümü ise tamamen reklamsız ve herhangi bir filigran olmadan düzenlenmiş videolarda.

VivaVideo Pro Mod Özellikleri:

  • VivaVideo Pro‘nun en büyük özelliklerinden biri videolarınızı HD Formatında düzenleyebilmeniz ve hatta onları doğrudan galeriye aktarabilmenizdir.
  • Tamamen reklamsız. Böylece, herhangi bir rahatsızlık olmadan video düzenlemenizin keyfini çıkarabilirsiniz.
  • VivaVideo Pro Mod, temelde bir uygulamanın filigran içermeyen sürümüdür.
  • Herhangi bir kısıtlama olmaksızın sınırsız uzunlukta videolar oluşturabilirsiniz . Ayrıca, dışa aktarma seçeneğinde de herhangi bir sınırlama yoktur.
  • Düzenleme deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşıyacak olan çeşitli video düzenleme araçlarına ve video düzenleme efektlerine ücretsiz erişim .
  • Şunları yapabilirsiniz sosyal medya platformlarında doğrudan düzenlenmiş video paylaşmak Facebook, Instagram, Facebook, Snapchat, ve daha fazlası gibi.

VivaVideo Pro APK İndir

Burada VivaVideo Pro APK son sürümünü paylaştık . Uygulamanın sağladığı tüm avantajlardan yararlanmak için en son sürümü indirdiğinizden emin olun.

Android’de VivaVideo PRO APK yükleyin

Son olarak VivaVideo Pro’nun kurulum kılavuzuna ulaştık. Aşağıda paylaşacağımız kurulum kılavuzu gerçekten çok kolay. Modlanmış uygulamayı Android’inize yüklemek ve çalıştırmak için bazı basit adımları izlemeniz gerekir.

Adım 1. Öncelikle aşağıda indirmeler bölümünde vermiş olduğumuz Vivavideo Mod apk dosyasını indirin.

Adım 2. indirdiğiniz .rar uzantılı dosyayı rardan çıkarın.

Adım 3. Akıllı telefonunuza indirdikten sonra, cihazınızda Bilinmeyen Kaynağı etkinleştirmeniz gerekir. Bunun için Ayarlar> Güvenlik> Bilinmeyen Kaynaklar’ı ziyaret etmeniz gerekir.

Adım 4. APK dosyasını açarak yüklemeyi tamamlayın.

Kubilay Sevük Administrator
Bartın Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü 2. sınıf öğrencisiyim. @kubilaysevuk ve @teknomaksi den bana ulaşabilirsiniz

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir