Menü Kapat

YouTube Kanalı ve Instagram’ı TikTok Hesabına Bağlama

İtiraf edelim, TikTok YouTube’a şiddetli bir rekabet sunmaya hazır. Kullanıcıların daha uzun videolar paylaşmasına izin vermese de, yine de Hindistan’daki en iyi video paylaşım uygulamalarından biri olmayı başardı. Uygulama, Android ve iOS uygulama mağazalarında çok popüler.

Uygulamayı henüz kullanmadıysanız, size bunun 50 ila 60 saniye uzunluğunda video yükleyebileceğiniz bir video paylaşım platformu olduğunu söyleyeyim. Uygulama bir süredir orada ve şimdiye kadar kullanabileceğiniz en bağımlılık yapan uygulamalardan biri.

Özellikler hakkında konuşursak, uygulama YouTube’a kıyasla daha fazla özellik sunar. Çok sayıda harika özelliği, özel düzenleme efektleri, kolay düet seçenekleri vb. Var. TikTok içerik oluşturucularının videoları YouTube ve Instagram’da paylaşmak istemelerinin tek nedeni budur.

YouTube Kanalı ve Instagram’ı TikTok Hesabına Bağlama

Bu nedenle, bu içerik oluşturucular için TikTok, YouTube kanalı ve Instagram hesabını bağlamak için bir özellik sundu. Bu, TikTok içerik oluşturucularının video etkileşimlerini ve görüntülemelerini artırmak için TikTok videolarını doğrudan YouTube ve Instagram ile paylaşabileceği anlamına gelir.

Bu nedenle, bu makalede, YouTube kanalınızı veya Instagram’ınızı TikTok hesabına nasıl ekleyeceğiniz konusunda ayrıntılı bir rehber paylaşacağız. Öyleyse, TikTok’a Instagram ve YouTube kanallarının nasıl ekleneceğini kontrol edelim.

Adım 1. Öncelikle, Android akıllı telefonunuzda TikTok’u açın .

Adım 2. Şimdi ekran görüntüsünde gösterildiği gibi ‘Ben’ düğmesine dokunun .

Adım 3. Sonraki sayfada, ‘Profili Düzenle’ düğmesine dokunun .

4. Adım Şimdi ‘Instagram’ ve ‘YouTube’ olmak üzere iki seçenek göreceksiniz

Adım 5. ‘Instagram’ seçeneğine dokunun ve hesap erişimini ‘Yetkilendirin’ .

6. Adım . Benzer şekilde, ‘Youtube’ seçeneğine dokunun ve hesap erişimine izin verin.

Bu kadar! Bitirdiniz. YouTube kanalınızı veya Instagram’ınızı TikTok hesabına bu şekilde bağlayabilirsiniz.

Kubilay Sevük Administrator
Bartın Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. @kubilaysevuk ve @teknomaksi den bana ulaşabilirsiniz
follow me

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir